235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Během lektorského programu Lesů Hl.M.Prahy Život lesa v Divoké Šárce se žáci dvou pátých a čtvrté třídy nejen dozvídali zajímavosti o stromech včetně poznávačky listů, ale prostřednictvím zábavných her pronikali i do tajů života lýkožroutů, lesních mravenců a jejich predátorů. V tříhodinovém programu nechyběly ani ukázky mysliveckých trofejí a zvuky různých druhů lesních zvířat vyluzované na vábničku. V akci konané při příležitosti Dne stromů se dětem přiblížila i práce lesních hospodářů, děti si mohly navrtat sondy do kmene stromů a odhadovat jejich stáří a zdravotní stav. Výuka se tak ze školních lavic přesunula pod širé nebe a propojila se zkušenostmi a prací odborníků.

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa