235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Základní techniku animace si vyzkoušely děti z naší 5.C v pátek 3. května při návštěvě knihovny Petřiny. Při rozdělení do dvou skupin se vždy jedna skupina věnovala vytváření krátkého animovaného příběhu na motivy knih Malý poseroutka, druhá skupina propátrávala novou knihovnu. A protože je ve třídě několik již zdatných čtenářů a čtenářek, odjížděli jsme zpět do školy obtíženi mnoha knižními úlovky.

Knihovna nabízí dětem řadu dopoledních i odpoledních aktivit (patří mezi ně i odpolední kurzy animace, na které je třeba se s předstihem přihlásit), ale i prostory pro hraní deskových her a setkávání se s kamarády.

Kurz animace, který děti absolvovaly, jim přinesl další vhled a možnosti využívání nových technologií. Jak od nich zaznělo po skončení hodiny animace:“Bylo to hustý!“

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa