235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 se konal již 11. ročník Dědina Cupu – školního turnaje ve stolním tenisu. Organizátorem byla již naposledy 9. A, které vše zajistila skvěle. Brzy ráno připravila nejen vše potřebné pro hry, ale nezapomněla ani na sladké odměny pro vítěze a občerstvení pro všechny hráče.

Celkem se letos přihlásilo rekordních 11 třídních týmů. Během čtyř hodin týmy odehrály celkem 103 zápasů. Moto Dědina Cupu: „Zvítězit může jen jeden tým, ale dobře zahrát si může každý!“ bylo letos naplněno vrchovatou měrou.

A přestože pohár pro vítěze letos po těžkém a vyrovnaném finálovém boji doputoval do 9. A, za druhé místo do 7. B a za místo třetí do 6. A, pochvalu a ocenění zaslouží hráči a hráčky všech týmů, neboť hráli fér, vzájemně se podporovali a povzbuzovali, starší předem nepodceňovali mladší. Děkujeme zároveň i všem divákům, kteří přišli své reprezentanty povzbudit za to, že vytvořili v tělocvičně báječnou sportovní atmosféru. Bylo to skvělé!

Eva Bomerová a Ivan Zachník

« z 2 »
Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa