Dne 20.března 2024 proběhl na naší škole „Den otevřených dveří“.

Chvíli před 9. hodinou se začala škola pomalu zaplňovat návštěvníky, rodiči s dětmi, kteří se přišli podívat do tříd na výuku. Podle předpokladu většina rodičů navštívila první a druhé třídy.

S přivítáním a uvedením rodičů do patřičné třídy pomáhaly jako obvykle žáci. Letos byli „uvaděči“ ze 4.C a z 5.B. Každou vyučovací hodinu se vystřídaly. Návštěvy hodin trvaly do 11:40 hodin.

V odpoledních hodinách měli rodiče možnost prohlédnout si prostory ŠD a vidět děti při zájmových činnostech.

Od 15.30 byla v knihovně krátká beseda s ředitelem školy. Byla zaměřena na vzdělávací program, vybavenost pomůckami, hodnocení žáků, počty žáků ve třídách i na budoucí učitele. Následovala prohlídka školy, kterou vedli zástupci ředitele.

Na závěr byl ředitelem školy uveden krátký koncert partnerské žáků ZUŠ Charlotty Masarykové, v němž účinkovali hlavně naši žáci. Diváků sice bylo poskrovnu, ale byla to velmi příjemná tečka za letošním dnem otevřených dveří na ZŠ Dědina.

Za návštěvu školy děkujeme.