Naše školní jídelna se zapojila již potřetí do soutěže mezi školními jídelnami – o Zlatou vařečku. Soutěžilo se o nejchutnější a nejzdravější pokrm. Zapojeny byly téměř všechny mateřské školy a několik škol základních.

Naše kuchyň získala první cenu ve zlaté kategorii. Děkuji našim kuchařkám za účast v soutěži a za báječnou reprezentaci školy.

Připojuji také poděkování paní místostarostky M. Čapkové:

Vážené paní kuchařky, hospodářky a pracovnice škol a školek,

Vážená a milé paní ředitelky,

Vážený a milý pane řediteli,

chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za vaši neuvěřitelnou práci a nasazení, kterou jste vložili do přípravy jídel pro Zlatou vařečku. Všechny pokrmy byly vynikající a skvěle připravené.
Děkujeme Vám za Vaši účast a za to, že jste udělali z naší akce nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky. Vaše práce nám dodala inspiraci a radost. Doufáme, že se setkáme zase příští rok a budeme se těšit na další skvělé chutě a kulinářské umění, které nám připravíte.
Níže najdete odkaz, kde si můžete stáhnout fotografie pro vlastní prezentaci, či jen tak na památku. V následujích dnech ještě vyjde reportáž v TV Praha

Srdečně,

Mariana Čapková