235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

2. března 2023 se pro tým žáků 8. tříd ZŠ Dědina uzavřela půlroční náročná práce na projektu Příběhy našich sousedů neziskové společnosti Post Bellum. V tomto roce reprezentovali naši školu Abdallah Farahat, Nelly Kammermayerová, Marie Linhartová, Daniil Maiorov a Valerie Vychodilová. Povídali si s panem Vernerem Ličkou, významným československým fotbalistou a trenérem. Jeho příběh vyprávěli formou animace. Měli tak příležitost pracovat v profesionální animační dílně. Během šesti měsíců trvání projektu se naučili spoustu dalších věcí, které se jim určitě budou jednou hodit. Pracovali s nahrávací technikou, audio a video záznamem, využívali nejrůznější vymoženosti výpočetní techniky, a to vše v týmové spolupráci. Samozřejmostí bylo citlivé a poctivé zacházení s informacemi. Kompletní výsledek jejich snažení i závěrečná prezentace, která proběhla 2. března v sále Na Marjánce, je k vidění na www.pribehynasichsousedu.cz. Budeme rádi, pokud se podíváte!

Děkujeme dětem, které se úspěšně zúčastnily! Děkujeme všem ostatním, učitelům, žákům a rodičům, kteří jim dobrou radou i podanou pomocnou rukou stáli po boku.

Jitka Šichová

Zápis pro šk. rok 2024/2025
Pozvánka
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa