Žukovského 6, Praha, 161 00
Info schůzka - rodiče bud. 1. tř.
Zápis dětí z Ukrajiny
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

2. března 2023 se pro tým žáků 8. tříd ZŠ Dědina uzavřela půlroční náročná práce na projektu Příběhy našich sousedů neziskové společnosti Post Bellum. V tomto roce reprezentovali naši školu Abdallah Farahat, Nelly Kammermayerová, Marie Linhartová, Daniil Maiorov a Valerie Vychodilová. Povídali si s panem Vernerem Ličkou, významným československým fotbalistou a trenérem. Jeho příběh vyprávěli formou animace. Měli tak příležitost pracovat v profesionální animační dílně. Během šesti měsíců trvání projektu se naučili spoustu dalších věcí, které se jim určitě budou jednou hodit. Pracovali s nahrávací technikou, audio a video záznamem, využívali nejrůznější vymoženosti výpočetní techniky, a to vše v týmové spolupráci. Samozřejmostí bylo citlivé a poctivé zacházení s informacemi. Kompletní výsledek jejich snažení i závěrečná prezentace, která proběhla 2. března v sále Na Marjánce, je k vidění na www.pribehynasichsousedu.cz. Budeme rádi, pokud se podíváte!

Děkujeme dětem, které se úspěšně zúčastnily! Děkujeme všem ostatním, učitelům, žákům a rodičům, kteří jim dobrou radou i podanou pomocnou rukou stáli po boku.

Jitka Šichová

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"