Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022
Kroužek výtvarného umění
Certifikát - veřejná sbírka

Oběd 26.6. 2020

Výdej oběda bude podáván formou svačiny (obložená houska) a bude pouze na objednání u hospodářky školní jídelny.

Oběd bude možné si vyzvednout od 8.30 – 11.30 hodin.

Objednávky jsou přijímány nejpozději do pondělí 22.6. na adrese: jidelna@zsdedina.cz

Žáci 9. ročníků

Odcházející žáci z 9. tříd mohou vrátit čipy v pracovních dnech mezi 9 – 13 hodinou, případně po dohodě s hospodářkou školní jídelny.

Noví strávníci 1. tříd

Budoucí žáci 1. tříd, kteří nastupují v září, budou přihlášeni ke stravování v kanceláři školní jídelny na základě vyplněné PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ. Zde jim bude následně přidělen čip (cena je 115,- Kč), pro výdej obědů a Variabilní symbol pro platbu obědů bankovním převodem.

Přihlášky je možné stáhnout na stránkách školy nebo jsou připraveny k vyzvednutí v recepci školy.

Obědy od 1.9. 2020

Od 1. 9. bude spuštěna objednávka obědů obvyklým způsobem. To znamená, že si strávníci budou sami odhlašovat obědy přes portál www.strava.cz.

Návod na obsluhu v programu stravy je uveden na stránkách školy. Případné dotazy u hospodářky školní jídelny na tel. č.: 235 357 226.

vedoucí školní jídelny

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Tenisový klub Hanspaulka