Kroužek výtvarného umění

Poplatky uhrazené škole za kroužky pro děti ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 bude škola dětem vracet, resp. převádět do dalšího období takto:

Poplatky za nákup materiálu byly odečteny (materiál byl pořízen) a v příštím pololetí jej zájemci hradit nebudou.

Týká se kroužků (Keramika a sklo, Aťásek, Kresba a malba, Šikovné ruce, Výtvarný, Dramatický).

Od celkové částky byly odečteny hodiny, které již proběhly.

Keramika a sklo  1 – 510,- Kč  (možný převod do dalšího pololetí)
Keramika a sklo 2 – 510,- Kč (možný převod do dalšího pololetí)
Výtvarný a keramický Aťásek  –  580,- Kč  (možný převod do dalšího pololetí)

Kresba + malba 1 –  640,- Kč    (možný převod do dalšího pololetí)
Kresba + malba 2 – 640,- Kč    (možný převod do dalšího pololetí)
Mažoretky –  530,- Kč
Kroužek atletiky 1. stupeň – 530,- Kč
Kroužek atletiky 2. stupeň –  530,- Kč
Šikovné ruce (wš)  –  580.- Kč    (možný převod do dalšího pololetí)

Výtvarný kroužek (wš)  –  630,- Kč    (možný převod do dalšího pololetí)

Dramatický kroužek (wš) –  510,-  Kč    (možný převod do dalšího pololetí)

Převod proběhne automaticky, vrácení přeplatku předchází žádost, kterou si stáhnete zde. Vyplněnou a podepsanou žádost naskenujte a odešlete na e-mail kolingerova@zsdedina.cz nebo do školy doručte osobně.