Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
RUBIKON s IB – 28.4.

Návštěva čokoládové dílny v Šestajovicích byla pro nás mimořádným zážitkem. Dozvěděli jsme se, z čeho se čokoláda vyrábí a jak se má zpracovat, aby měla tu správnou chuť a kvalitu. V dílně jsme si sami odlili čokoládu do mističek a zdobili jsme ji jahodami, kokosem a oříšky. Pak jsme malovali rozpuštěnou barevnou čokoládou na bílá čokoládová srdíčka. Při zdobení jsme trošku zobali – oříšek, jahůdku… Také jsme ochutnali tekutou čokoládu. To byla ale pochoutka! Všechny naše výrobky nám v čokoládovně zabalili do dárkových krabiček. Za naši pracovitost a snahu jsme dostali čokoládová lízátka. Na závěr jsme si nakoupili v obchůdku různé dobroty a plyšová zvířata. Před cestou zpátky jsme se proběhli po zahradě a prohlédli si místní minifarmu. Výlet za čokoládou se vydařil.

žáci 1.B a 2.B

« z 2 »
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Leták MŠMT 1.stupeň
Leták MŠMT 2.stupeň