Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků

Vážení rodiče,

zasílám další informaci o stavu ve školní jídelně.

V první řadě děkuji za vlnu vašeho zájmu a ochotu škole pomoci!

Ukázalo se, že někteří jsou zdatní kritici a další zase opravdu pomohou.

Intenzivně jsme se situaci přes víkend a celé pondělí věnovali a výsledkem je, že zítra nastupuje nová pracovní síla kuchař na měsíční výpomoc z řad rodičů a nová paní kuchařka. Dále jsme ve spojení s personální agenturou, která nám  na nezbytně nutnou dobu „zapůjčí“  další kuchaře.

Od zítřka proto provoz jídelny v omezené míře zahajujeme, začínáme polévkou s pečivem. Od středy pak budeme vařit zatím jedno jídlo. Očekávám, že v příštím týdnu bude možné provoz stabilizovat na dvě jídla.

Obědy budou zase od 1.10. automaticky všem do výše limitu přihlášeny. Oběd tvořený pouze polévkou,  bude cenově přizpůsoben.

Bohužel, v této složité situaci se rozhodla odejít nová hospodářka školní jídelny, a tak administrativní chod okolo jídelny bude zajišťovat další personál školy.

Koncepčnímu řešení situace se budeme věnovat koncem října na zasedání Školské rady.

Děkujeme za trpělivost.

M.Dunděra – ředitel školy

Příspěvek na letní tábor
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.