Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Vážení rodiče,

Stejně jako v loňském roce díky spolupráci MČ Praha 6 a The Prague British School (PBS) ve Vlastině ulici bude mít ve školním roce 2019 -2020 jeden žák/žákyně Základní školy Dědina možnost získat stipendium na tříměsíční studijní pobyt v této škole. PBS bude vždy nabízet, do kterých ročníků bude moci žáky/žákyně zařadit.

Pro období prvního trimestru (září – listopad) 2019 nabízí pro naši školu místo ve 3. ročníku.

Žák/ žákyně, který/á stipendium získá, bude vybrán/a komisí (třídní učitel, učitel Aj, rodilý mluvčí, vedení školy) na základě těchto kritérií:

– Žák/žákyně není z bilingvní rodiny, nepobýval/a víc než ½ roku v anglicky mluvící zemi a nechodil/a do mezinárodní školy

– Výborný prospěch a chování

– Doporučení třídního učitele a učitele anglického jazyka

V případě rovnosti získaných bodů se o tom, kdo stipendium získá, bude komisí losovat.

Povinností vybraného žáka/žákyně bude, aby si podle plánu doplnil/a učivo probírané v naší škole.

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví
Tenisový klub Hanspaulka