Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků

Ve dnech 17. – 24.2 2018, se žáci našich 7. ročníků zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu v Rejdicích v Jizerských horách. Rejdice se nacházejí na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky pro lyžování i běh na lyžích.

Ubytováni jsme byli v chatě Panorama, přímo pod sjezdovkou. K lyžování a k výcviku jsme využívali služeb Skiareálu Rejdice a přilehlých běžkařských stop. Celý výcvik provázelo slunečné počasí a poměrně vysoká sněhová pokrývka zajistila skvělé podmínky pro lyžování sjezdové i běžecké.

Běžecký výcvik na lyžích byl zakončen závodem. Nejlepší běžkyní na lyžích byla Hedvika R. (7.B) a mezi chlapci dominovali se stejným časem Patrik Š. (7.D) a Vítek S. (7.B).

Sjezdový výcvik byl zakončen závodem ve slalomu, který vyhrála Jana Z. (7.B) a z chlapců Ondra B. (7.B).

K úspěšnému průběhu celého kurzu přispěla dobrá kázeň všech našich žáků. Poděkování patří týmu instruktorů, kteří se na uskutečnění kurzu podíleli.

Bc. Michal Burian, vedoucí kurzu

Příspěvek na letní tábor
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.