Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
RUBIKON s IB – 28.4.

Dne 21.2.2018 navštívili žáci 6.A a 8.A spolu se žáky ZŠ Nebušice výchovný koncert orchestru Hudba Hradní stráže a Policie České republiky v Praze.  Orchestr zajišťuje hudební doprovod při všech státních ceremoniích na Pražském hradě. Hudebně doprovází státní návštěvy prezidentů a čelních představitelů zemí pozvaných prezidentem republiky. Doprovází taktéž slavnostní okamžiky ve Vladislavském i Španělském sále Pražského hradu. Účastní se rovněž řady protokolárních i pietních aktů na zámku v Lánech.

Během koncertu jsme si poslechli ukázky lidové, filmové i ceremonielní hudby. Vybraní žáci si během ukázek ceremoniálů mohli zahrát na prezidenty a britskou královnu. Koncert se všem líbil a příště se rádi zúčastníme znovu.

Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Leták MŠMT 1.stupeň
Leták MŠMT 2.stupeň