Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Dne 21.2.2018 navštívili žáci 6.A a 8.A spolu se žáky ZŠ Nebušice výchovný koncert orchestru Hudba Hradní stráže a Policie České republiky v Praze.  Orchestr zajišťuje hudební doprovod při všech státních ceremoniích na Pražském hradě. Hudebně doprovází státní návštěvy prezidentů a čelních představitelů zemí pozvaných prezidentem republiky. Doprovází taktéž slavnostní okamžiky ve Vladislavském i Španělském sále Pražského hradu. Účastní se rovněž řady protokolárních i pietních aktů na zámku v Lánech.

Během koncertu jsme si poslechli ukázky lidové, filmové i ceremonielní hudby. Vybraní žáci si během ukázek ceremoniálů mohli zahrát na prezidenty a britskou královnu. Koncert se všem líbil a příště se rádi zúčastníme znovu.

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví
Tenisový klub Hanspaulka