Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků

Chcete-li se podívat, jak se vyrábí čokoláda, a sami si to vyzkoušet, navštivte čokoládovou dílnu v areálu známé svíčkárny v Šestajovicích. Dozvíte se, z čeho se čokoláda vyrábí a jak se má zpracovat, aby měla správnou chuť a kvalitu… Naši žáci si v dílničce vlastnoručně odlili čokoládu do talířků a zdobili ji oříšky a různými druhy sušeného ovoce. Poté malovali rozpuštěnou barevnou čokoládou na srdíčka z bílé čokolády. Hotové  výrobky jim pak lektoři profesionálně zabalili. Na závěr jsme navštívili obchůdek s čokoládovými výrobky a  prohlédli jsme si zvířata v místní minifarmě… Návštěva čokoládovny byla pro všechny zúčastněné příjemným, smysly povzbuzujícím zážitkem. Rádi se tam opět někdy vypravíme.

Naďa Petrovičová

Příspěvek na letní tábor
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.