Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022
Kroužek výtvarného umění
Certifikát - veřejná sbírka

Soutěž o nejkrásnější  vánoční stromeček základních škol v Praze 6 opět začala. V loňském roce se nám podařilo zvítězit. Jak dopadneme letos záleží opět na počtu „lajků“  a sdílení….

Album s hlasováním naleznete zde:

Dobrý den,

Zahradnictví Chládek oznamuje, že včerejším dnem oficiálně začalo hlasování v „Soutěži o nejhezčí vánoční stromeček Základních škol na Praze 6“.

Hlasování na facebookových stránkách probíhá pomocí „Lajků“ – tzv. „To se mi líbí“ do 15. 12. 2017 12.00 hod.

Pro propagaci Vašeho stromečku doporučuji použít funkci „Sdílet“ buď přímo na Facebookový profil školy, a nebo na profilech žáků a rodičů. Takto určitě můžete získat další hlasy právě pro ten „Váš“ stromeček.

V případě, že budete chtít na soutěž odkazovat přímo na webových stránkách Vaší školy a budete pro to potřebovat nějaké podklady, není problém se na nás kdykoliv obrátit.

V závěru si Vám dovolujeme popřát v soutěži hodně štěstí a přeji Vám krásný a poklidný předvánoční čas.

S pozdravem a přáním hezkého dne Jiří Chládek ml.
Chládek – Zahradnické centrum
Střešovická 47, Praha 6
www.zahradnictvi-chladek.cz
www.facebook.com/Zahradnictvi.Chladek