Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků

V minulém školním roce se v naší škole uskutečnil projekt “Chceme pomáhat”. Třídy si mohly vybrat, jaké konkrétní dobré dílo podpoří, a k tomu účelu uspořádat jarmark (s prodejem vlastních výrobků a občerstvení), výstavu obrázků a článku k tématu apod.

Čtyři třídy si vybraly projekt pomoci škole pro chudé děti v Mansapuru a celkem se vybralo 9 737 Kč. Tyto peníze jsme odeslali a nyní jsme dostali dopis s poděkováním od organizace PONS 21, která pomoc v Mansapuru organizuje. Její 2 zástupci u nás také byli na besedě.
Jsme rádi, že jsme mohli přispět ke stavbě školy, která pro mansapurské děti znamená důležitou šanci na dobré vzdělání a lepší možnosti v jejich budoucím životě.
Zora Freiová
Zveřejňujeme děkovný dopis:
Dobrý den paní Freiová,

v neděli jsme se vrátili z inspekční cesty do Indie, do Mansapuru, kde stavíme školu pro chudé děti. O této naší činnosti jsme Vám vyprávěli na besedě ve škole, kde jste pracovala.

Především díky Vám, děti přispěli na tuto školu, která je téměř hotová. Je ještě zatížená dluhem firmě, která ji stavěla, ale pokusíme se ještě na tento dluh sehnat peníze.

Naše indické přátele jsme informovali o Vašich a nejen vašich darech. Požádali nás, abychom všem vyřídili jejich poděkování a veliký vděk a radost, že v tak vzdálené zemi jsou lidé, kteří jsou ochotni jim pomáhat. Velice je to posiluje.

Budeteli mít zájem opět někdy o besedu, rádi přijedeme!

za PONS 21 – Karel Kratochvil
Příspěvek na letní tábor
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.