Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Ve dnech 25. a 27. dubna se vybraní žáci 2. až 5. tříd zúčastnili fotbalové soutěže McDonald´s Cup, který se již tradičně konal na sportovišti SK Aritma Praha. Mezi družstvy byly týmy škol z Prahy 6 a 17. Konkurence byla veliká a týmy kvalitní.  Přesto naši fotbalisté nasadili veškeré síly a fotbalový um, aby reprezentovali naši školu.  V pondělí 25. 4. bylo počasí doslova aprílové, sníh střídalo sluníčko, ale děti 2. a 3. tříd hrály obětavě a s plným nasazení. S nadšením oslavovaly každý vstřelený gól a taktizovaly po obdržené brance. Ve středečních zápasech žáci 4. a 5. tříd dokonce i zmokli. Přesto hru brali zodpovědně a hráli fair-play. Obsadili krásné 4. místo. Věřím, že si děti fotbalové dopoledne užily a dobře si zahrály.

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví
Tenisový klub Hanspaulka