Vážení rodiče, přátelé školy, pedagogové a zaměstnanci.

školy a školky Prahy 6 se spojily s Arcidiecézní charitou Praha a pořádáme materiální a finanční sbírku na pomoc lidem postiženým povodněmi.

👉 Sbíráme trvanlivé potraviny, jako jsou nudle, instantní polévky apod., čisticí, hygienické a dezinfekční prostředky, rukavice, kbelíky, lopaty, deky a další. Velmi uvítáme i banánové krabice, které nám umožní snazší transport.

👉 Sbírka proběhne od 20. do 26. září na Praha 6 a bude probíhat v těchto sběrných místech:

ZŠ a MŠ Věry Čáslavské
ZŠ a MŠ Bílá
ZŠ Emy Destinnové
ZŠ Dědina
ZŠ a MŠ Hanspaulka
Domov sv. Rodiny, Ulrychova 10, ve všedních dnech 9–16 hod.

Z organizačních důvodů nelze udělat sběrná místa na všech základních a mateřských školách, ačkoliv jsou všichni připraveni poskytnout zázemí.

Pokud byste chtěli přispět finančně – číslo účtu: 44665522/0800, variabilní symbol: 9062
Děkujeme za jakoukoliv podporu! Každá pomoc se počítá. Prosíme o sdílení.

P.S. Děkujeme za skvělý nápad panu řediteli Vojtěchu Novákovi ze ZŠ a MŠ Věry Čáslavské.

Mgr. Mojmír Dunděra, ředitel ZŠ Dědina