Vážení rodiče.

Rád bych vás informoval o schůzce s kandidáty do Školské rady dne 5.9. 2024.

Dovolím si připomenout, že dva pokusy na zvolení kandidáta za rodiče klasické části školy, nebyly platné pro nízký počet hlasů. Pak podle volebního řádu musí dojít k přímému jmenování člena Rady ředitelem.

Podle předchozí informace jsem se s oběma kandidáty sešel, probral s nimi situaci a společně jsme se shodli, mimo jiné, s přihlédnutím k počtu hlasů voličů, na zástupci, kterého na tuto pozici jmenuji. Bude jím pro další volební období 09/2024 – 08/2027 pan Jan Rybář, který pozici zástupce rodičů ve Školské radě přijal.

Na přelomu října a listopadu proběhne první schůzka Školské rady a ze zápisu budete mít možnost sledovat, jaká témata Rada řešila.

Ještě jednou děkuji všem, kteří se do voleb Školské rady zapojili, zejména kandidátům za ochotu spolupodílet se na chodu školy a paní Krohové pak za práci v minulém funkčním období.

Mgr. Mojmír Dunděra,

ředitel ZŠ Dědina