Pro letošní prvňáčky začal školní rok 2. září 2024 slavnostním přivítáním ředitelem školy Mojmírem Dunděrou a místostarostkou pro Městskou část Prahy 6 Marianou Čapkovou. Na děti čekalo i překvapení – veselé vystoupení Spejbla a Hurvínka, po kterém se rozradostněné děti rozešly s třídními učitelkami do svých tříd za doprovodu rodičů. Tam se po vzájemném představení a obdržení Pamětních listů potěšily s dárky od Městské části Prahy 6 a seznámily  s novými učebnicemi a prostředím třídy.

Slavnostní den mohly děti zakončit na ZŠ Červený vrch autogramiádou s ilustrátorkou knihy Lichožrouti, kterou si odnesly ze školy domů.

Přejeme všem dětem, aby se jim u nás líbilo a aby se do školy těšily každý den.

Třídní učitelky prvních tříd – Zuzana Poukarová, Maruška Eva Hačkajlová, Taťána Dušková