Vážení rodiče.

Děkuji všem, kteří se do voleb Školské rady zapojili a zejména kandidátům za ochotu spolupodílet se na chodu školy.

Bohužel, však ani druhé kolo voleb přes velkou snahu vaši i naši, nedopadlo dobře a opět bylo málo hlasů. Určitě je negativně ovlivnil čas prázdnin. Podle volebního řádu ovšem bylo nutné druhé kolo zorganizovat právě v jejich průběhu.

Dalším povinným krokem je, po dvou neúspěšných kolech, přímé jmenování člena Školské rady ředitelem. Dříve než se tak stane, pozvu kandidáty ke společné schůzce, kdy najdeme východisko a dojednáme, kdo roli zástupce ve Školské radě přijme.

Oba kandidáti získali ve volbách hlasy voličů, oba jsou velmi příjemní, vhodní pro tento post a zcela jistě budou jednat v zájmu školy.

Schůzka proběhne na počátku září a o jejím výsledku vás budu informovat.

Mgr. Mojmír Dunděra,

ředitel ZŠ Dědina