První školní den

První školní den 2. 9. 2024 bude provoz školní družiny zahájen po skončení vyučování  od 9,40 do 17,30 hod. Ranní družina není.

Oběd bude vydáván první školní den přibližně od 10,30 hod.

Přihlášky

Vzhledem k tomu, že děti nejsou zatím do ŠD řádně přihlášeny, musí mít každé dítě, které první školní den 2.9. do družiny půjde z bezpečnostních důvodů, vyplněn lístek s časem odchodu a zda jde domů samo či s doprovodem (Lístek do družiny, ke stažení na www.zsdedina.cz; Dokumenty ke stažení).

Děti se do družiny přihlašují zápisním lístkem. Zápisní lístky na školní rok 2024/2025 budou dětem rozdány 2. 9. v době vyučování. Prosíme o odevzdání obratem 3. 9. Vyplnit je nutné celý lístek včetně osob oprávněných k vyzvedávání.

Úhrada školní družiny

Městská část Prahy 6 stanovila pro školní rok 2024/25 všem školám jednotný poplatek za školní družinu ve výší 500 Kč za měsíc. Pololetní platba tak činí 2500 Kč.

1. TŘÍDY  provedou úhradu po obdržení příkazu k úhradě s přiděleným variabilním symbolem – POZOR, je jiný než do jídelny! (příkaz dostanou koncem 1. týdne v září)

2. a 3. TŘÍDY provedou úhradu stejně jako vloni – až po zapsání dítěte do družiny.

Rodiče žáků 4. TŘÍD prosíme, pokud budou mít zájem o družinu, aby zaslali do družiny co nejdříve Žádost o výjimku, neboť žáci čtvrtých ročníků nemohou být z kapacitních důvodů do družiny přijímáni, kterou najdou na www.zsdedina.cz; Dokumenty ke stažení. Budou-li volná místa, mohly by děti začít družinu navštěvovat přibližně od 5. 9., kdy budeme vědět, kolik se přihlásilo dětí z 1. –  3. ročníků.