Děti z 1.B dostaly na Mikuláše překvapení v podobě sportovní aktivity. Paní učitelka s p. asistentkou se domluvily s ochotným tatínkem jedné žákyně. Ten zajistil veškeré vybavení na běžky. V úterý ráno vše přivezl a děti si mohly vyzkoušet, jak se lyžuje na běžeckých lyžích.

Při krásném zimním počasí s padajícími vločkami jsme se po 1. vyučovací hodině přezuli do běžeckých bot a vydali se na nedaleké hřiště, kde si děti nasadily běžky. Nejprve zkoušely chodit bez hůlek. Když tuto disciplínu zdárně zvládly, dostaly hůlky a ujely na běžkách velký okruh okolo celého hřiště, Někteří žáci stáli na lyžích úplně poprvé a byli šikovní a nadšení.

Děkujeme panu Koritenskému za naplánování této báječné akce.

Za 1.B H.Vaňková a E.Veselská