235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Koncem května jsme s francouzštináři vycestovali na studijně-poznávací zájezd na jih Francie, kde jsme prožili slunečné dny v oblasti Languedocu a Provence.

I když náš pobyt utekl jako voda, byl naplněn spoustou krásných zážitků. V dopoledních hodinách žáci studovali francouzštinu v jazykové škole Accent Français v centru Montpellier. Všichni na konci obdrželi certifikát o absolvování kurzu.

V odpoledním čase jsme pak poznávali krásy jižní Francie. Kromě města Montpellier jsme navštívili Saintes-Maries de la Mer, Arles, Avignon a projeli se po Malé Rhôně v národním parku Camargue. Výlet na jih Francie se samozřejmě neobešel bez návštěvy místní ústřicové farmy s jejich ochutnávkou.

Večery jsme vždy završili koupáním v moři. Přestože mělo jen 16 stupňů Celsia, nemohl si to nikdo z nás odpustit.

Pobyt plný nezapomenutelných chvil jsme si všichni moc užili. Škoda jen, že nemohl být delší.

Mgr. Martina Zvolánková a Fabien Vautrin

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa