235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Vítejte mezi školami, kam se bude letos v září chodit pěšky! Velmi nás těší, že se letos zapojíte do výzvy, ať jako třída nebo tým. Letos zatím evidujeme přes 2278 tříd a týmů z 226 základních a mateřských škol z celé ČR a registrace ještě není u konce!
Najít se na mapě a sledovat počet škol můžete na mapě zapojených škol. 

Terapie chůzí je jedna z nejstarších metod, která významně pomáhá nejen fyzické odolnosti, ale i duševnímu rozvoji dětí a mládeže. Nejpřirozenější formu pohybu je vzhledem k rostoucí oblibě automobilové přepravy třeba pěstovat v dětech už od prvních stupňů základní školy nebo i dříve. Rodiče, kteří chtějí své děti spolehlivě naučit zásadám bezpečného pohybu po ulici, by s nimi měli raději chodit pěšky, alespoň kousek. Díky vlastní opakované zkušenosti si děti snadno osvojí nejdůležitější pravidla a rodiče dobře poznají, kdy je mohou pustit samotné. A navíc tím pomohou k bezpečnějšímu okolí školy.

Je na vás, jak výzvu pojmete.

Více informací o projektu naleznete zde.

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa