Žukovského 6, Praha, 161 00
Pozvánka na jarmark
Koncert v kostele
Mapa spádovosti
Volná místa
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Vítejte mezi školami, kam se bude letos v září chodit pěšky! Velmi nás těší, že se letos zapojíte do výzvy, ať jako třída nebo tým. Letos zatím evidujeme přes 2278 tříd a týmů z 226 základních a mateřských škol z celé ČR a registrace ještě není u konce!
Najít se na mapě a sledovat počet škol můžete na mapě zapojených škol. 

Terapie chůzí je jedna z nejstarších metod, která významně pomáhá nejen fyzické odolnosti, ale i duševnímu rozvoji dětí a mládeže. Nejpřirozenější formu pohybu je vzhledem k rostoucí oblibě automobilové přepravy třeba pěstovat v dětech už od prvních stupňů základní školy nebo i dříve. Rodiče, kteří chtějí své děti spolehlivě naučit zásadám bezpečného pohybu po ulici, by s nimi měli raději chodit pěšky, alespoň kousek. Díky vlastní opakované zkušenosti si děti snadno osvojí nejdůležitější pravidla a rodiče dobře poznají, kdy je mohou pustit samotné. A navíc tím pomohou k bezpečnějšímu okolí školy.

Je na vás, jak výzvu pojmete.

Více informací o projektu naleznete zde.

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"