Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Vážení rodiče,

tak, jako mnoho dalších, se zapojí ZŠ Dědina do pomoci Ukrajině sbírkou zdravotnického materiálu.

Společně se školami a školkami Prahy 6, Městskou částí a ve spolupráci s Červeným křížem se během tohoto týdne pokusíme shromáždit materiál podle pokynů níže.

Podrobnosti k humanitární sbírce pro Ukrajinu. Český červený kříž je připraven převzít od nás roztříděný zdravotnický materiál: – obinadla – elastická obinadla – sterilní čtverce – zaškrcovala (min. šíře 6 cm), turnikety – hotové obvazy číslo 3 – termofolie – dlahy typu SAM – šátky trojcípé – rukavice nitrilové nesterilní – izotermická folie (zlato/stříbrné) – cívkové náplasti (léky prozatím nikoli, mají problém je převézt přes hranice z důvodu registrace) Vše, prosím rovnou třídit do nadepsaných krabic, které posléze Červený kříž převezme. Dále oslovilo město Khmelnytskyi, se žádostí o: – karimatky – spací pytle, celty Další materiální pomoc pro toto město zajistí MČ Praha 6 vlastními silami. Školy budou prostředníky humanitární sbírky ve vztahu k zejména rodičovské a pedagogické veřejnosti a širšímu okolí. Školy by samotné neměly nakupovat hmotnou pomoc. Konkrétní svoz materiálu budu směrovat na tento pátek 4.3. Děkujeme Vám všem za spolupráci.

M.Dunděra

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví