235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Vážení rodiče,

tak, jako mnoho dalších, se zapojí ZŠ Dědina do pomoci Ukrajině sbírkou zdravotnického materiálu.

Společně se školami a školkami Prahy 6, Městskou částí a ve spolupráci s Červeným křížem se během tohoto týdne pokusíme shromáždit materiál podle pokynů níže.

Podrobnosti k humanitární sbírce pro Ukrajinu. Český červený kříž je připraven převzít od nás roztříděný zdravotnický materiál: – obinadla – elastická obinadla – sterilní čtverce – zaškrcovala (min. šíře 6 cm), turnikety – hotové obvazy číslo 3 – termofolie – dlahy typu SAM – šátky trojcípé – rukavice nitrilové nesterilní – izotermická folie (zlato/stříbrné) – cívkové náplasti (léky prozatím nikoli, mají problém je převézt přes hranice z důvodu registrace) Vše, prosím rovnou třídit do nadepsaných krabic, které posléze Červený kříž převezme. Dále oslovilo město Khmelnytskyi, se žádostí o: – karimatky – spací pytle, celty Další materiální pomoc pro toto město zajistí MČ Praha 6 vlastními silami. Školy budou prostředníky humanitární sbírky ve vztahu k zejména rodičovské a pedagogické veřejnosti a širšímu okolí. Školy by samotné neměly nakupovat hmotnou pomoc. Konkrétní svoz materiálu budu směrovat na tento pátek 4.3. Děkujeme Vám všem za spolupráci.

M.Dunděra

Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa