Žukovského 6, Praha, 161 00
Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
Jídelníček
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady
Přijmeme kuchařky(ře)
Škola pro demokracii
Zážitková pedagog. WŠ
Asociace aktivních škol

Podle sdělení MŠMT dnes na tiskové konferenci, se další žáci do základních škol nevrátí hned, ale až 30. listopadu.

Pro základní školy se příští týden nic nezmění, stále se budou prezenčně učit pouze prvňáci a druháci, zbytek distanční výukou.

„Z pohledu školství je potřeba, aby při změnách byl dostatečný čas na přípravu škol a rodiče a děti to věděly dostatečně dopředu,“ vysvětlil na tiskové konferenci ministr školství Robert Plaga.

Ředitelé základních škol tak dostanou na plánování výuky ještě pět dní navíc. V pondělí 30. listopadu do lavic zasedne zbytek žáků prvního stupně 3. – 5. ročník, žáci druhého stupně 6. – 8. ročník, kteří se budou učit střídavě po týdnech a také 9. ročník.

Budou platit režimová opatření a další hygienické standardy. Pro rodiče a děti to bude omezující, ale je nezbytné, aby je všichni společně strpěli. V případě škol jde především o roušky, které se na rozdíl od jara musí nosit nejen ve společných prostorách, ale i ve třídách.

Plán otevření škol ale ještě neschválila vláda. Bude o něm jednat až v pondělí. Ministr zdravotnictví Jan Blatný neočekává, že by schvalování opatření měly doprovázet nějaké problémy.

Školní systém, elektronická ŽK
3D model školy
Příspěvek na letní tábor
Pohybovka na každý den
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Sportík 2020/2021
Kroužek - Kutil junior
Nabídka výuky AJ