Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022
Kroužek výtvarného umění
Certifikát - veřejná sbírka

Vážení rodiče.

V uplynulém týdnu jsme vytvořili  zkušební rozvrh dřívějšího ukončení vyučovacích hodin, podle něhož  jsme posílali děti na oběd.

Byl sestaven proto, aby se děti ve školní jídelně netlačily, nebyly dlouhé fronty a my tak alespoň částečně vyhověli požadovaným opatřením ve školách.

Zkušební provoz se v uplynulém týdnu osvědčil a proto podle něho bude upraveno vyučování počínaje 14.9. 2020 do odvolání.

O úpravě rozvrhu budou žáci informováni svými třídními učiteli. Konkrétně se jedná o dřívější ukončení výuky v některých třídách (5 – 20 min). Žáci, kteří skončí dříve, pokud se nestravují, nemusí čekat na zvonění a mohou jít rovnou domů. Toto opatření se bude týkat pouze žáků II. stupně! Žáci I. stupně počkají v kolektivu třídy až na ukončení hodiny.

Dále na doporučení hygieničky a pro lepší zabezpečení před infekcí, doporučujeme, dle vašeho zvážení, aby si děti nosily vlastní příbor. Např. v látkovém sáčku.

M.Dunděra

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Tenisový klub Hanspaulka