Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Ve dnech 8. – 15.2. 2020, se žáci 7.A a 7.B zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu v Rejdicích v Jizerských horách.

Ubytováni jsme byli v chatě Panorama, přímo pod sjezdovkou. K výcviku jsme využívali služeb Skiareálu Rejdice a přilehlých běžkařských stop. Během výcviku se často střídalo počasí, takže jsme měli možnost vyzkoušet vše od sluníčka přes déšť a mlhu až po sněžení a vichřici. Navzdory původní předpovědi jsme měli dostatek sněhu na uskutečnění hned několika výletů na běžkách i kompletního lyžařského výcviku.
Na závěr kurzu se žáci zúčastnili závodu na běžkách a slalomu, kde předvedli výborné výkony.

K úspěšnému průběhu celého kurzu přispěla výborná kázeň žáků. Poděkování patří týmu instruktorů, kteří se na uskutečnění kurzu podíleli.

Bc. Michal Burian, vedoucí kurzu

« z 6 »
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů