Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022
Kroužek výtvarného umění
Certifikát - veřejná sbírka

Může zpěv zachránit pralesy?

Třída  5. D ze ZŠ Dědina byla přizvána do projektu Zkoledujse. Na koncertě v divadle La Fabrika dne 14. 12. 2019 děti nejen zpívaly s herci, ale předvedly i samostatně vytvořené sólové výstupy a prodávaly vlastní výrobky.

Organizátoři nechávají na dětech, koho se rozhodnou výtěžkem koncertu a prodejem výrobků podpořit. Páťáci už mají zkušenosti s pečením cukroví pro lidi bez domova, které každý rok nosíme do Naděje, několikrát jsme tancovali starým lidem v Domově Karla Boromejského, přispěli jsme záchranné stanici pro zraněné živočichy Čabárna… A teď chtěli něco udělat pro Zemi, zvolili ochranu tropických deštných pralesů a ochranu čistoty moře s českými projekty Green Life a  Blue Life.

Následovat bude setkání se zástupkyní této organizace a povídání o jejich činnosti na Sumatře a jinde.

Stanislava Egyedová

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Tenisový klub Hanspaulka