Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
SMYSL A OBSAH WP s IB - 14.4.
RUBIKON s IB – 28.4.

Může zpěv zachránit pralesy?

Třída  5. D ze ZŠ Dědina byla přizvána do projektu Zkoledujse. Na koncertě v divadle La Fabrika dne 14. 12. 2019 děti nejen zpívaly s herci, ale předvedly i samostatně vytvořené sólové výstupy a prodávaly vlastní výrobky.

Organizátoři nechávají na dětech, koho se rozhodnou výtěžkem koncertu a prodejem výrobků podpořit. Páťáci už mají zkušenosti s pečením cukroví pro lidi bez domova, které každý rok nosíme do Naděje, několikrát jsme tancovali starým lidem v Domově Karla Boromejského, přispěli jsme záchranné stanici pro zraněné živočichy Čabárna… A teď chtěli něco udělat pro Zemi, zvolili ochranu tropických deštných pralesů a ochranu čistoty moře s českými projekty Green Life a  Blue Life.

Následovat bude setkání se zástupkyní této organizace a povídání o jejich činnosti na Sumatře a jinde.

Stanislava Egyedová

Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Leták MŠMT 1.stupeň
Leták MŠMT 2.stupeň