Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Vybrané žákyně ze 7.A a 8.A tvořily tým v dlouhodobém projektu Příběhy našich sousedů, který probíhal od záři do téměř poloviny března. Prvním úkolem týmu bylo vyhledat a oslovit pamětníka. Tím se stal pan Jan Tůma, který celý svůj život zasvětil spisovatelské a vědecké činnosti. Po společném rozhovoru se tým pustil do nejrůznějších výstupů seznamujících s jeho životním příběhem, které si můžete prohlédnout na: https://www.pribehynasichsousedu.cz/praha-6/praha-6-2018-2019/tuma-jan/

Absolvovaly jsme zajímavé exkurze, např. do Českého rozhlasu, kde si žákyně vyzkoušely roli rozhlasového moderátora. Zapátraly jsme v Archivu bezpečnostních složek a vydaly se na cestu po místech, která byla pro osudy našeho pamětníka významná. Navštívily jsme např. Pedagogickou fakultu UK, Letiště Václava Havla, Rozhlasovou stanici Regina a prohlédly si kostel v Nuslích.

Dne 13. 3. 2019 se v kině Dlabačově uskutečnila závěrečná prezentace čtrnácti týmů z Prahy 6. Náš tým se umístil na 1. místě a za odměnu ho čeká dvoudenní poznávací výlet do Berlína.

Týmu moc gratulujeme!

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví