Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Přes ne úplně ideální sněhovou situaci se i tento rok žáci našich sedmých ročníků zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu. „Lyžák“ proběhl v polovině února v Rejdicích, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš.

Ubytováni jsme byli přímo pod sjezdovkou v chatě Panorama. K lyžování a výcviku jsme využívali služeb Ski-areálu Rejdice. Zima nás letos trochu „vyšplouchla“, protože bylo teplo, jarní větřík a déšť, ale i přesto jsme jezdili na jedné ze dvou vždy perfektně upravených sjezdovkách, kde bylo sněhu pro lyžování dostatek. Na své jsme si přišli i při večerním lyžování, protože sjezdovky byly plně osvětlené.

Běžky jsme bohužel letos museli vynechat, ale zase jsme si udělali krásný výlet po okolí, na rozhlednu v Kořenově a navštívili jsme Muzeum Járy Cimrmana.

Každý účastník si odvezl spoustu hezkých sportovních a společných zážitků.

Mgr. Lukáš Vokoun

vedoucí kurzu

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů