Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Půvabné indiánky, princezny a čarodějky, kovboje, lučištníky, husity, rybáře, kostlivce a mnoho dalších pitoreskních postav mohli spatřit účastníci masopustního reje dne 5.2. 2016.
Nejprve všechny masky prošly ve slavnostním průvodu školou. Pak zamířily do tělocvičny, kde byl oficiálně zahájen program. Na úvod vystoupila děvčata ze souboru Musica e Danza za hudebního doprovodu umělecké vedoucí Adély Nedvědové. Jejich dynamické vystoupení mělo u publika veliký ohlas. Poté následovaly společné aktivity: tradiční přehlídka masek po jednotlivých třídách, masopustní písně a tance za doprovodu paní učitelky Séquardtové, soutěž dvojic v tanci na novinách, soutěž o nejlepší tanečníky a taneční improvizace v rytmu disco. Děti vesele tančily na písně Michaela Jacksona a na melodie skupin ABBA a QUEEN. S chutí si zatančili i předškoláci z MŠ Libocká a Šmolíkova, kteří byli našimi hosty… Masopustní rej se vydařil.

« z 18 »

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví