Sportovní areál
Gymnastika pro děti
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Již potřetí se ZŠ Dědina zapojila do soutěže o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček základních škol Prahy 6, kterou uspořádalo Zahradnictví Chládek. Letos jsme chtěli, aby výroba ozdob nebyla záležitostí pouze prvního stupně, ale aby měly možnost se zapojit skutečně všechny děti od první po devátou třídu. Zvolili jsme sestavování ozdob ze sonobe dílků – návod zde.

Do výroby ozdob se opravdu zapojily všechny děti naší školy a dokázaly tak, že když každý přispěje malým jednoduchým dílkem, může vzniknout velká a krásná věc. Každá z 24 tříd naší školy má na stromečku svoji červenou ozdobu, složenou z třiceti sonobe dílků. Stromeček je „dozlacen“ ozdobami z dvanácti dílků, které vznikly při „stromečkové pohotovosti“. Svým dílkem přispěli i někteří rodiče.

Pokud chcete ocenit nadšení a především spolupráci dětí malých i velkých, učitelů, dětí i rodičů, můžete dát našemu stromečku svůj hlas – zde.

« z 4 »
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví