logo

Rekonstrukce ZŠ Dědina – orientační harmonogram prací

Vážení rodiče,

přikládám aktuální zprávu od investora stavby SNEO – rekonstrukce pavilonu C (tělocvičny a nové třídy) a pavilonu A (šatny, terasy, kuchyň a nová jídelna).

Práce na realizaci novostavby nových učeben se zázemím, služebními byty a knihovnou v atriu objektu C (prostor mezi tělocvičnami)  budou obnoveny v srpnu 2026.  Dokončení prací v této části je předpokládáno v 2.Q 2027.

Počátkem července 2026 budou zahájeny práce v objektu A (vstupní prostor), které zahrnují přístavbu šaten a přestavbu stávající knihovny na druhou jídelnu s výdejem stravy. Dokončení těchto prací je předpokládáno v 1.Q 2027.

Rekonstrukce stávající varny a jídelny je předpokládána v období 05 – 08 2027. Po dobu rekonstrukce je předpokládán výdej dovážené stravy v nové jídelně s výdejnou ve 2. NP.

Galerie