Vážení rodiče,
s ohledem na skutečnost, kdy se při volbách do Školské rady ZŠ Dědina nepodařilo shromáždit potřebný počet hlasů za zákonné zástupce žáků klasické části, vyhlašuji druhé kolo voleb.

Do druhého kola se přihlásili dva kandidáti. Doufám proto, že bude druhé kolo úspěšné.

Předkládám medailónky obou kandidátů, abyste se s nimi mohli touto cestou seznámit.

Vlastní volby se budou konat od 24.7. do 31.7.2024 elektronickou formou prostřednictvím Google formuláře. Odkaz na elektronické hlasování bude zaslán rodičům do jejich účtu určenému pro komunikaci se školou (www.skolaonline.cz). Abychom zajistili pouze jeden hlas za každého žáka, bude využit k přihlášení Google účet žáka (jmeno.prijmeni20xx@zsdedinaonline.cz), kdy letopočet je rokem nástupu žáka do školy. Prosíme proto o kontrolu funkčnosti účtu. V případě technických potíží (nemožnost hlasování) kontaktujte vedení školy pro náhradní řešení.

Funkční období původní Školské rady končí 30.6.2024. Nová Školská rada bude ustavena usnesením Rady městské části P-6 v počtu 6 členů.
Zastoupení ve Školské radě bude:
2 zástupci – zřizovatel, 2 zástupci – pedagog. školy, 2 zástupci – rodiče
Podle volebního řádu bude zastoupení rodičů vždy po 1 zástupci z každé části školy, z klasické a waldorfské.

Dne 12.7. 2024

Za přípravný výbor