Žukovského 6, Praha, 161 00
Info schůzka - rodiče bud. 1. tř.
Zápis dětí z Ukrajiny
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Vážení rodiče, elektronická registrace k zápisu je uzavřena. Další rezervace a přihlášky nevytvářejte, nestihli bychom je už zpracovat. Pokud chcete dítě zapsat, přijďte do školy, nejlépe 3.4. po 17h., kdy je několik volných termínů.

Vážení rodiče, pro letošní rok jsme k zápisu dětí do prvních tříd pro Vás připravili možnost vyplnit povinný dotazník online formou a dále také časovou rezervaci, abychom vše úspěšně zvládli.

Plakát , informace k zápisu , spádový obvod (ulice)

Online forma rezervace a vyplnění dotazníku proběhne ve dvou krocích.

V případě technických problémů s rezervací nebo vyplněním přihlášky nás kontaktujte na admin(zav)zsdedina.cz

Krok 1

Nejprve si v následujícím formuláři zarezervujte datum a čas Vašeho příchodu k zápisu (vyberte myší datum 2.4. nebo 3.4. 2019 od 14:00 do 18:00). K odeslání použijte modré tlačítko vpravo dole. Dál vyplňte jméno, mail a telefon a opět modré tlačítko vpravo dole. Datum a čas rezervace Vám bude potvrzen na uvedený e-mail. Pokud by vám potvrzení nepřišlo, rezervace nebyla vytvořena – zkuste to na jiném PC nebo nás kontaktujte (admin(zav)zsdedina.cz)

Zarezervovaný čas berte jako orientační. Rodiče s dětmi budeme přijímat podle pořadí v rezervačním formuláři. Rodiče, kteří si nevytvoří rezervaci, budou zařazeni na konec pořadí, případně do časové mezery. Základní škola Dědina si vyhrazuje právo smazat rezervaci, ke které nebude vyplněn a odeslán dotazník (viz Krok 2).

Krok 2

V dalším kroku od Vás budeme potřebovat vyplnění dotazníku: Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání. Po vyplnění použijte k odeslání modré tlačítko na konci. Vyplněný dotazník Vám bude odeslán na e-mail. Pokud by nedorazil, nebyl správně odeslán – v tom případě to zkuste z jiného PC (některé mobily nebo tablety mohou mít problém s odesláním Google formuláře) nebo nás kontaktujte na admin(zav)zsdedina.cz. Přihlášku vyplňte řádně i s diakritikou, jedná se o úřední dokument.

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"