235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

2.B si jako místo pro školu v přírodě vybrala bývalou tvrz Holešice u Orlické přehrady. Objekt, téměř na samotě, je ideálním místem pro poznávaní přírody. Břehy vodní nádrže Orlík, okolní lesy, louky a zdejší statek, nám poskytly mnoho možností k výuce prvouky, pracovních a výtvarných činností, ale i matematiky a češtiny. Pohybu byl dostatek venku a v nepřízni počasí byla k dispozici tělocvična. Jeden den děti strávily v zážitkovém a interaktivním parku Zeměráj, kde je opravdu nespočet možností vyžití. Celým pobytem nás provázel skřítek zdejší tvrze, pro kterého děti plnily úkoly a odměnou jim pak byla truhla s pokladem, kterou však děti musely najít ve skřítčím lese.

Lenka Víšková a Renata Pavlatová

« z 4 »
Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa