235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Při prohlídce nejstaršího českého skanzenu lidové architektury v Přerově nad Labem byl přesun do minulosti vskutku rychlý. Děti nadšeně obdivovaly všechna stavení našich předků, jejich vnější vzhled i vnitřní prostory, které byly v předvelikonočním čase vkusně a lákavě vyzdobeny. Zaujala je také na první pohled vlídná a útulná škola. Po výkladu paní průvodkyně však usoudily, že by do ní asi chodit nechtěly, vzhledem k přísnému režimu, který zde kdysi panoval…       

Milým zpestřením našeho výletu byla návštěva svíčkárny v Šestajovicích, kde si každý nabarvil svíčku a namíchal do lahvičky vonnou koupelovou sůl. Na závěr jsme si prohlédli přilehlou minizoo.

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa