235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Žákyně a žáci 3.C se 11. listopadu 2023 zúčastnili festivalu Pražský filmový kufr v La Fabrice. Prezentovali zde svůj krátký animovaný film Když padá sníh, který vyrobili metodou ploškové animace. Na přípravě filmu pracovali před rokem po dobu několika týdnů a odměnou jim byla radost z výtvarné práce, posléze z projekce filmu rodičům, a nyní po roce i ocenění od odborné poroty festivalu. Třeťáci zde získali cenu v tematické sekci Mental Power, účastnili se dílen a projekcí a popovídali si s ilustrátorem a porotcem soutěže Lukášem Urbánkem. 

Film můžete zhlédnout zde.

Za podporu při snímání filmu, přípravě kulis a postprodukci děkujeme Kateřině Knappové z ateliéru Aniděti.

Barbora Chybová

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa