Žukovského 6, Praha, 161 00
Pozvánka na jarmark
Koncert v kostele
Mapa spádovosti
Volná místa
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Vážení rodiče, 
dne 23.10. 2023 bude zahájen provoz tramvajové trati v úseku Divoká Šárka – Dědina. Vzhledem k tomu, že pro většinu dětí bude tramvajový provoz v místě bydliště novinkou, prosíme o jejich důkladné informování o bezpečném pohybu na sídlišti (přednost tramvaje na přechodu, rozhlížení a pozornost při přecházení).

Škola k tomuto tématu přistupuje tak, že:

Všichni žáci školy budou svými třídními učiteli v rámci dopravní výchovy poučeni o bezpečném pohybu na Dědině v souvislosti s MHD, v případě potřeby se se žáky půjdou podívat přímo na nebezpečná místa.

Dále základní škola připravuje ve spolupráci s BESIPem a Městskou policií Prahy 6 školící preventivní program pro žáky 1.- 3. tříd zaměřený na pohyb po komunikacích s tramvajovým provozem, který by se měl konat 30.-31.10. 2023. Strážníci Městské policie Prahy 6 přislíbili v případě potřeby další přednášku na toto téma (pro starší žáky).

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"