235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Vážení rodiče, 
dne 23.10. 2023 bude zahájen provoz tramvajové trati v úseku Divoká Šárka – Dědina. Vzhledem k tomu, že pro většinu dětí bude tramvajový provoz v místě bydliště novinkou, prosíme o jejich důkladné informování o bezpečném pohybu na sídlišti (přednost tramvaje na přechodu, rozhlížení a pozornost při přecházení).

Škola k tomuto tématu přistupuje tak, že:

Všichni žáci školy budou svými třídními učiteli v rámci dopravní výchovy poučeni o bezpečném pohybu na Dědině v souvislosti s MHD, v případě potřeby se se žáky půjdou podívat přímo na nebezpečná místa.

Dále základní škola připravuje ve spolupráci s BESIPem a Městskou policií Prahy 6 školící preventivní program pro žáky 1.- 3. tříd zaměřený na pohyb po komunikacích s tramvajovým provozem, který by se měl konat 30.-31.10. 2023. Strážníci Městské policie Prahy 6 přislíbili v případě potřeby další přednášku na toto téma (pro starší žáky).

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa