Žukovského 6, Praha, 161 00
Mapa spádovosti
Volná místa
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Zveme na Dny dětí 2023, které Dům dětí a mládeže Praha 6 pořádá ve spolupráci s Odborem médií a marketingu MHMP a MČ Prahy 6 v pátek 26.5.2023 a v sobotu 27.5.2023 v multifunkčním areálu (ne)KONEČNÁ a na přilehlé pláni na Vypichu. Nad akcí převzal záštitu Mgr. et Mgr. Antonín Klecanda, radní pro oblast školství a sportu MHMP.

Akce bude probíhat v pátek od 14 hodin do 22 hodin, je tedy možné ji navštívit i s odpoledními družinami a shlédnout pódiová představení, která připraví pražské ZUŠ. Večer bude páteční program zakončen koncertem písničkářky Anety Langerové (19:00-20:00) a filmovou projekcí příběhu Princezna zakletá v čase v letním kině (ne)KONEČNÁ Vypich.

Sobotní program začne už dopoledne v 10 hodin a prezentovat své aktivity pro děti, mládež i dospělé v něm budou zejména pražské Domy dětí a mládeže, ale i další subjekty zřizované MHMP: Botanická zahrada, ZOO Praha, Lesy hlavního města Prahy, Knihovna hlavního města Prahy, Dopravní podnik a další. Dalšími prezentujícími budou složky Integrovaného záchranného systému, Celní správa, Policie ČR, Městská policie Praha a Armáda ČR. Na pódiu během dne vystoupí mimo jiné Michal Nesvadba, Kája a Bambuláček, Ben a Mateo či Yellow sisters. Večer program završí koncert kapely Monkey Business.

Veškeré podrobnosti o akci jsou průběžně zveřejňovány na webu www.dendetipraha.cz.

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"