Žukovského 6, Praha, 161 00
Info schůzka - rodiče bud. 1. tř.
Zápis dětí z Ukrajiny
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Zveme na Dny dětí 2023, které Dům dětí a mládeže Praha 6 pořádá ve spolupráci s Odborem médií a marketingu MHMP a MČ Prahy 6 v pátek 26.5.2023 a v sobotu 27.5.2023 v multifunkčním areálu (ne)KONEČNÁ a na přilehlé pláni na Vypichu. Nad akcí převzal záštitu Mgr. et Mgr. Antonín Klecanda, radní pro oblast školství a sportu MHMP.

Akce bude probíhat v pátek od 14 hodin do 22 hodin, je tedy možné ji navštívit i s odpoledními družinami a shlédnout pódiová představení, která připraví pražské ZUŠ. Večer bude páteční program zakončen koncertem písničkářky Anety Langerové (19:00-20:00) a filmovou projekcí příběhu Princezna zakletá v čase v letním kině (ne)KONEČNÁ Vypich.

Sobotní program začne už dopoledne v 10 hodin a prezentovat své aktivity pro děti, mládež i dospělé v něm budou zejména pražské Domy dětí a mládeže, ale i další subjekty zřizované MHMP: Botanická zahrada, ZOO Praha, Lesy hlavního města Prahy, Knihovna hlavního města Prahy, Dopravní podnik a další. Dalšími prezentujícími budou složky Integrovaného záchranného systému, Celní správa, Policie ČR, Městská policie Praha a Armáda ČR. Na pódiu během dne vystoupí mimo jiné Michal Nesvadba, Kája a Bambuláček, Ben a Mateo či Yellow sisters. Večer program završí koncert kapely Monkey Business.

Veškeré podrobnosti o akci jsou průběžně zveřejňovány na webu www.dendetipraha.cz.

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"