Žukovského 6, Praha, 161 00
Mapa spádovosti
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Družstvo starších žákyň ve složení: Monika Bláhová, Kateřina Vlachová, Kristýna Maříková, Justýna Krchová, Ema Začalová, Martina Žáková, Agáta Kubátová, Valerie Vychodilová, Martina Cimická, Laura Beitlová a Vu Linh Nhi Dinh se ve čtvrtek 11. května zúčastnilo kvalifikace na republikové finále ve florbale v Karlových Varech. Děvčata porazila domácí ZŠ Konečná 5-0 a ZŠ Litvínov 2-1 a postoupila tak do republikového finále, které se koná 7. a 8. června na ZŠ Campanus v Praze. Gratulujeme!

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"