Žukovského 6, Praha, 161 00
Hlasujte pro náš stromeček
Vánoce na Dědině 14.12.
Vánoční zpívání v kostele 20.12.
Sportovní areál
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022
Jídelníček
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Po dvouleté covidové pauze se letos opět mohl uskutečnit Dědina Cup – školní mezitřídní turnaj ve stolním tenisu. Již 10. ročník turnaje, který založily samy děti, letos proběhl netradičně až poslední den v dubnu. Organizátorem byla 9. A, které vše zajistila skvěle. Brzy ráno připravila nejen vše potřebné pro hry, ale nezapomněla ani na sladké odměny pro vítěze a bohaté občerstvení pro všechny hráče.

Přestože letos nebylo na trénink od vyhlášení turnaje moc času, byly některé zápasy obzvlášť dramatické a dlouhé. Souboj o první tři místa ve skupině A (1. stupeň) byl napínavý do posledního míčku. Měli jsme radost, že přišla řada tříd povzbuzovat své reprezentanty a vytvořila tak v tělocvičně báječnou atmosféru. Děkujeme.

A přestože pohár pro vítěze letos zaslouženě doputoval do 9. A, za druhé místo do 9. B a za místo třetí do 5. A, pochvalu a ocenění zaslouží hráči a hráčky všech týmů, neboť hráli fér, vzájemně se podporovali a povzbuzovali, starší předem nepodceňovali mladší. Prostě paráda. Kluci a holky, máme z Vás radost.

Eva Bomerová

Školní systém, elektronická ŽK
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
Kroužky - Věda nás baví
Nabídka výuky AJ
Tenisový klub Hanspaulka
Pohybovka na každý den
Kroužek - Kutil junior
Zážitková pedagog. WŠ
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"