Žukovského 6, Praha, 161 00
Mapa spádovosti
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Po dvouleté covidové pauze se letos opět mohl uskutečnit Dědina Cup – školní mezitřídní turnaj ve stolním tenisu. Již 10. ročník turnaje, který založily samy děti, letos proběhl netradičně až poslední den v dubnu. Organizátorem byla 9. A, které vše zajistila skvěle. Brzy ráno připravila nejen vše potřebné pro hry, ale nezapomněla ani na sladké odměny pro vítěze a bohaté občerstvení pro všechny hráče.

Přestože letos nebylo na trénink od vyhlášení turnaje moc času, byly některé zápasy obzvlášť dramatické a dlouhé. Souboj o první tři místa ve skupině A (1. stupeň) byl napínavý do posledního míčku. Měli jsme radost, že přišla řada tříd povzbuzovat své reprezentanty a vytvořila tak v tělocvičně báječnou atmosféru. Děkujeme.

A přestože pohár pro vítěze letos zaslouženě doputoval do 9. A, za druhé místo do 9. B a za místo třetí do 5. A, pochvalu a ocenění zaslouží hráči a hráčky všech týmů, neboť hráli fér, vzájemně se podporovali a povzbuzovali, starší předem nepodceňovali mladší. Prostě paráda. Kluci a holky, máme z Vás radost.

Eva Bomerová

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"