Žukovského 6, Praha, 161 00
Mapa spádovosti
Volná místa
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Touhle cestou bychom vás rádi všechny s celou rodinou pozvali ve středu 11. května na Dětský den, který se uskuteční na Julisce před utkáním Dukly s Vlašimí. Vstup na akci je pro účastníky zdarma, stejně jako následný zápas.

Dětský den začíná ve 14:30, ale vstup vám bude umožněn až zhruba do 15:30. Na místě bude spoustu atrakcí pro děti jako skákací hrad, fotbálek v tubusech, chill out zóna, koutek pro malování a další skvělé aktivity včetně gaming zóny, kterou zpřístupníme pod hlavní tribunou v 16 hodin a kam si můžete přijít zahrát FIFU.

Bude pro vás otevřený také stánek s občerstvením a vrcholem celého odpoledne bude právě zápas Dukly s Vlašimí. Řekněte o akci i svým kamarádům, ať se nás ve středu na Julisce co nejvíc!

Všechny informace najdete také v článku na klubovém webu -> https://www.fkdukla.cz/clanek.asp?id=Detsky-den-v-ramci-posledniho-utkani-s-Vlasimi-7676

S přátelským pozdravem Binder 

Koordinátor projektu Trenéři ve škole 

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"