235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Touhle cestou bychom vás rádi všechny s celou rodinou pozvali ve středu 11. května na Dětský den, který se uskuteční na Julisce před utkáním Dukly s Vlašimí. Vstup na akci je pro účastníky zdarma, stejně jako následný zápas.

Dětský den začíná ve 14:30, ale vstup vám bude umožněn až zhruba do 15:30. Na místě bude spoustu atrakcí pro děti jako skákací hrad, fotbálek v tubusech, chill out zóna, koutek pro malování a další skvělé aktivity včetně gaming zóny, kterou zpřístupníme pod hlavní tribunou v 16 hodin a kam si můžete přijít zahrát FIFU.

Bude pro vás otevřený také stánek s občerstvením a vrcholem celého odpoledne bude právě zápas Dukly s Vlašimí. Řekněte o akci i svým kamarádům, ať se nás ve středu na Julisce co nejvíc!

Všechny informace najdete také v článku na klubovém webu -> https://www.fkdukla.cz/clanek.asp?id=Detsky-den-v-ramci-posledniho-utkani-s-Vlasimi-7676

S přátelským pozdravem Binder 

Koordinátor projektu Trenéři ve škole 

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa