Žukovského 6, Praha, 161 00
Sportovní areál
Jídelníček
Poděkování žákům 4.B
Gymnastika pro děti
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Naše škola se pravidelně účastní vzdělávacího projektu Příběhy našich sousedů a v letošním školním roce tomu nebylo jinak. Žákyně 8. A, Radka Nagovská, Kateřina Vlachová, Ema Začalová a Martina Žáková, pracovaly na projektu víc než tři měsíce. Ve středu 9. 3. se uskutečnily finálové prezentace a děvčata předvedla soustředěný a velmi kultivovaný projev. Všem přítomným představila svou pamětnici, paní Magdalenu Emmerovou, a její zdánlivě obyčejný životní příběh. V konkurenci 12 škol Prahy 6 získal příběh paní Emmerové skvělé 2. místo, a to díky vynikajícímu zpracování, trpělivosti a píli celého žákovského týmu!

Jejich přístup k práci a veliká radost z úspěchu těší nejen mě, ale všechny, kteří je podporovali a pomáhali jim. Díky ochotným učitelům a žákům 2. stupně naší školy mohly žákyně vytvořit příběh, který zůstane už navždy zaznamenán pro budoucí generace. Budeme rádi, pokud navštívíte webové stránky https://www.pribehynasichsousedu.cz/ a přesvědčíte se sami.

Jitka Šichová

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví
Nabídka výuky AJ
Tenisový klub Hanspaulka
Pohybovka na každý den
Kroužek - Kutil junior
Zážitková pedagog. WŠ
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"