Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022
Kroužek výtvarného umění
Certifikát - veřejná sbírka

Naše škola se pravidelně účastní vzdělávacího projektu Příběhy našich sousedů a v letošním školním roce tomu nebylo jinak. Žákyně 8. A, Radka Nagovská, Kateřina Vlachová, Ema Začalová a Martina Žáková, pracovaly na projektu víc než tři měsíce. Ve středu 9. 3. se uskutečnily finálové prezentace a děvčata předvedla soustředěný a velmi kultivovaný projev. Všem přítomným představila svou pamětnici, paní Magdalenu Emmerovou, a její zdánlivě obyčejný životní příběh. V konkurenci 12 škol Prahy 6 získal příběh paní Emmerové skvělé 2. místo, a to díky vynikajícímu zpracování, trpělivosti a píli celého žákovského týmu!

Jejich přístup k práci a veliká radost z úspěchu těší nejen mě, ale všechny, kteří je podporovali a pomáhali jim. Díky ochotným učitelům a žákům 2. stupně naší školy mohly žákyně vytvořit příběh, který zůstane už navždy zaznamenán pro budoucí generace. Budeme rádi, pokud navštívíte webové stránky https://www.pribehynasichsousedu.cz/ a přesvědčíte se sami.

Jitka Šichová

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Tenisový klub Hanspaulka