Žukovského 6, Praha, 161 00
Mapa spádovosti
Sportovní areál
Jídelníček
Balíček finanční pomoci
Ukrajinská infolinka
Komunitní centrum
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady

Naše škola se pravidelně účastní vzdělávacího projektu Příběhy našich sousedů a v letošním školním roce tomu nebylo jinak. Žákyně 8. A, Radka Nagovská, Kateřina Vlachová, Ema Začalová a Martina Žáková, pracovaly na projektu víc než tři měsíce. Ve středu 9. 3. se uskutečnily finálové prezentace a děvčata předvedla soustředěný a velmi kultivovaný projev. Všem přítomným představila svou pamětnici, paní Magdalenu Emmerovou, a její zdánlivě obyčejný životní příběh. V konkurenci 12 škol Prahy 6 získal příběh paní Emmerové skvělé 2. místo, a to díky vynikajícímu zpracování, trpělivosti a píli celého žákovského týmu!

Jejich přístup k práci a veliká radost z úspěchu těší nejen mě, ale všechny, kteří je podporovali a pomáhali jim. Díky ochotným učitelům a žákům 2. stupně naší školy mohly žákyně vytvořit příběh, který zůstane už navždy zaznamenán pro budoucí generace. Budeme rádi, pokud navštívíte webové stránky https://www.pribehynasichsousedu.cz/ a přesvědčíte se sami.

Jitka Šichová

Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
3D model školy
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Škola pro demokracii
Asociace aktivních škol
Nadační fond "férové dětství"