235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Naše škola se pravidelně účastní vzdělávacího projektu Příběhy našich sousedů a v letošním školním roce tomu nebylo jinak. Žákyně 8. A, Radka Nagovská, Kateřina Vlachová, Ema Začalová a Martina Žáková, pracovaly na projektu víc než tři měsíce. Ve středu 9. 3. se uskutečnily finálové prezentace a děvčata předvedla soustředěný a velmi kultivovaný projev. Všem přítomným představila svou pamětnici, paní Magdalenu Emmerovou, a její zdánlivě obyčejný životní příběh. V konkurenci 12 škol Prahy 6 získal příběh paní Emmerové skvělé 2. místo, a to díky vynikajícímu zpracování, trpělivosti a píli celého žákovského týmu!

Jejich přístup k práci a veliká radost z úspěchu těší nejen mě, ale všechny, kteří je podporovali a pomáhali jim. Díky ochotným učitelům a žákům 2. stupně naší školy mohly žákyně vytvořit příběh, který zůstane už navždy zaznamenán pro budoucí generace. Budeme rádi, pokud navštívíte webové stránky https://www.pribehynasichsousedu.cz/ a přesvědčíte se sami.

Jitka Šichová

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa