235 359 229
235 355 185
Žukovského 580/6, Praha, 161 00

Vážení rodiče,

v pátek a především v průběhu víkendu došlo k vysokému nárůstu počtu pozitivních žáků v mnoha třídách školy. Celkově v 10ti třídách. Tyto třídy jsou v karanténě a rodiče obdrželi informace od třídních učitelů a dále automaticky vygenerovanou SMS zprávu o karanténních opatřeních ze systému registru rizikových kontaktů. Karanténa bude ve třídách končit různě v průběhu příštího týdne.

Kromě toho ve waldorfské části školy došlo k rizikovému kontaktu v rámci pedagogického sboru, čímž se značné množství zaměstnanců dostává do karantény také.

Situaci však nechci řešit plošně ředitelským volnem. Třídy, které nejsou v karanténě, mohou být ve škole a žáci budou mít výuku. Všechny třídy v karanténě budou mít již od 24.1.  distanční výuku. Prosím všechny, aby byli připraveni!

Ředitelské volno tak vyhlašuji pouze pro waldorfskou část školy ve dnech 24. a 25. 1. 2022, s výjimkou 2. D (návrat po karanténě) a 7. D (odjezd na hory).

V době ředitelského volna nedochází žáci do školy!

Školní družina bude v provozu.

Nezapomeňte prosím odhlásit svým dětem po dobu jejich nepřítomnosti ve škole obědy.

V případě jakýchkoliv změn vás budu informovat.

Děkuji za pochopení

M.Dunděra

Hravá odpoledne ve škole
Jak do školy 2024-2025
Školní systém, elektronická ŽK
Strava.cz - přihlášení
Jídelníček
Mapa spádovosti
Strava.cz - informace
3D model školy
Sportovní areál
Volná místa