Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Naši žáci napsali vánoční přání našim vojákům na zahraniční misi, aby jim nebylo smutno po domově.

A vojáci nám poděkovali a poslali poděkování za mikulášská a vánoční přání:

Dobrý den,

dnes jsme na koaliční základně HKIA v Kábulu obdrželi vánoční přání od školáků ZŠ Pod Marjánkou, ZŠ Dědina a ZŠ Červený vrch.

Tato upřímná a krásně zdobená přání psaná dětskou rukou na nás všechny udělala obrovský dojem.

Proto jsem se rozhodl vám – představitelům jednotlivých škol, učitelům a zejména všem těm úžasným žákům – upřímně poděkovat.

Děkujeme vám.  Děkujeme, že na nás myslíte a že jste nám svými výtvory udělali ohromnou radost.

Sami jsme mnohdy rodiči a nejen proto na nás tato vaše aktivita silně zapůsobila. Určitě budu mluvit za všechny a nejen za vojáky nasazené v zahraničních operacích, když řeknu, že si velice ceníme toho, že s dětmi o vojácích hovoříte a formujete v nich pozitivní vztah k této, pro stát důležité, složce ozbrojených sil.

Za to vám z celého srdce děkujeme, za vaši náročnou práci, která je spíše posláním.

Jestli si na závěr mohu dovolit být více osobní, jsem jako příslušník 73. tankového praporu rád, že si mě našlo přání od tankisty ze 7.C ZŠ Pod Marjánkou.

S pozdravem mjr. Vítek, velitel

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví