Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
RUBIKON s IB – 28.4.

Naše škola má vynikající vybavení na stolní tenis. Vždyť která škola se může pochlubit tím, že vlastní velký počet stolů a navíc společné prostory, kde se dá kvalitně a bezpečně hrát? Na prvním stupni máme dokonce tenisový stůl na každém patře, takže děti mohou hrát i o malých přestávkách. Často se nám ale stávalo, že se rozehrál turnaj a potom se nedohrál. Proto vznikl v roce 2012 školní turnaj Dědina Cup. (odkaz http://www.bomerova.cz/dedina-cup-5-trida)

Ve středu 21. 3. 2018 se tedy uskutečnil již 7. ročník. Tento rok byly jednotlivé zápasy obzvlášť dramatické, výměny dlouhé a krásné. Nebyl jasný favorit. Přestože pohár za první místo letos doputoval do 6. B, za druhé místo do 7. B a za místo třetí do 5. A, pochvalu a ocenění zaslouží hráči všech týmů, neboť hráli fér, vzájemně se podporovali a povzbuzovali, případný neúspěch si nevyčítali. Prostě paráda. Kluci a holky, máme z Vás radost.

Velké poděkování patří všem, kteří se na této akci jakoukoli formou podíleli –  rodičům (děkujeme za dobroty), učitelům a celé 5. A. Doufáme, že se stejně napínavý turnaj povede uskutečnit i v roce 2019.

Eva Bomerová

Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Leták MŠMT 1.stupeň
Leták MŠMT 2.stupeň