Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Naše škola má vynikající vybavení na stolní tenis. Vždyť která škola se může pochlubit tím, že vlastní velký počet stolů a navíc společné prostory, kde se dá kvalitně a bezpečně hrát? Na prvním stupni máme dokonce tenisový stůl na každém patře, takže děti mohou hrát i o malých přestávkách. Často se nám ale stávalo, že se rozehrál turnaj a potom se nedohrál. Proto vznikl v roce 2012 školní turnaj Dědina Cup. (odkaz http://www.bomerova.cz/dedina-cup-5-trida)

Ve středu 21. 3. 2018 se tedy uskutečnil již 7. ročník. Tento rok byly jednotlivé zápasy obzvlášť dramatické, výměny dlouhé a krásné. Nebyl jasný favorit. Přestože pohár za první místo letos doputoval do 6. B, za druhé místo do 7. B a za místo třetí do 5. A, pochvalu a ocenění zaslouží hráči všech týmů, neboť hráli fér, vzájemně se podporovali a povzbuzovali, případný neúspěch si nevyčítali. Prostě paráda. Kluci a holky, máme z Vás radost.

Velké poděkování patří všem, kteří se na této akci jakoukoli formou podíleli –  rodičům (děkujeme za dobroty), učitelům a celé 5. A. Doufáme, že se stejně napínavý turnaj povede uskutečnit i v roce 2019.

Eva Bomerová

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví