Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
RUBIKON s IB – 28.4.

Dojmy dětí ze 4.A:

Koncert byl dobře promyšlený, orchestr hrál skvěle. Jsou to profíci. – Líbil se mi dirigent Ondřej Vrabec. Jeho práce je určitě náročná. – Líbily se mi všechny skladby i moderování Anny Polívkové. Je dobře, že oslovovala diváky a stále se jich na něco dotazovala. – Jsem ráda, že jsem měla možnost naživo slyšet Vltavu, Malou noční hudbu, Vivaldiho Jaro a spoustu další krásné hudby. – Hrát Vltavu pozpátku musí být velmi obtížné. – Bylo super, jak jsme vymýšleli názvy k hudebním ukázkám. – Bylo mi ctí sedět v tak krásném sále a poslouchat tak krásnou hudbu. – Líbilo se mi červené violoncello. Tomu se říká nápad! – Rudolfinum je krásné zevnitř i zvenku. – Cože? Za první republiky v něm byla poslanecká sněmovna? Tak to se tady poslancům muselo dobře rokovat! – Ráda bych sem v blízké době zase zašla. Šlo by to?

Zaznamenala N. Petrovičová

Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Leták MŠMT 1.stupeň
Leták MŠMT 2.stupeň